Haber

Memduh Büyükkılıç engelleri kaldırdı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Melikgazi Aile Destek Merkezi çarşısının açılışına Kayseri’nin Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ve Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte katılan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Yapılacak çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ağırlıklı olarak bayanları destekleyin, iyi şanslar.”

Kadınların psikososyal, mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyecek projenin hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi Kaymakamlığımız ve Melikgazi Belediyesi Aile Destek Merkezi (ADEM) tarafından Kayseri’de düzenlenen serginin açılışını yaptık. bizim hanımlar Birbirinden güzel el emeği ürünlerin yer aldığı sergi siz değerli hemşehrilerimizi bekliyor.

Özel çocuğu Dilara ile tribünleri gezerken sohbet eden Önder Büyükkılıç, Dilara’nın annesi tarafından teşekkür ve dua edildi. Dilara’nın annesi, Büyükkılıç’a engelli çocuğu için asansör yaptığı için teşekkür ederek, “Kendi adıma çok teşekkür etmek istiyorum. Dilara’ya okul hayatında o kadar destek oldun ki Dilara’ya asansörü kendin yaptırdın. Sana borcumu ödeyemem, sen benim için bir baba gibisin ve Dilara onu bir dede gibi seviyor. Senin haddin başka, Rabbim daim eylesin.”

Başkan Büyükkılıç, kadınların çalışmalarını inceleyerek, emeği geçen tüm kadınlara teşekkür etti. Büyükkılıç’a Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk eşlik etti.

haber-bahsili.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu