Haber

Engin Polat’ın Evlilik Yıldönümünde Dilan Polat’a Uçak Sürprizi “Saçma Engin” dedirtti

Hayatının her anını tüm detaylarıyla paylaşan Dilan Polat, bu kez Engin’in evlilik yıldönümünde kendisine verdiği ve ‘Yok artık’ dedirten sürprizi paylaşarak dikkat çekti. Detaylar ?

Kısa sürede milyonların takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline gelen Dilan Polat, hayatının her detayını, daha doğrusu lüks yaşamının her anını isteyerek paylaşıyor.

Dolarlara, arabalara, villalara, evdeki birden fazla çalışana, eşinin ona hazırladığı ultra lüks sürprizlere, eşyalarına dudak uçuklatan bir şekilde dikkat çekmesi nedeniyle doğal olarak sosyal medya kullanıcıları tarafından hem ilgi görüyor hem de eleştiriliyor. Fiyat:% s.

Her zaman birileri tarafından eleştirilmek elbette hoş değil ama keyifle ve doyumsuzlukla bu paylaşımları paylaştığı için hem kendisini takip eden milyonlara, hem de sosyal medyayı kullandığı için karşısına çıkan kullanıcılara söz vermiş oluyor, onu takip etmese bile…

Maliye odaklı paylaşımlarıyla neredeyse her gün gündemde olan Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı evlilik yıldönümü sürpriziyle konuşuldu.

Sürpriz konseptiyle öne çıkan eşi Engin Polat, Dilan Polat’a uçak kiralayarak uçağı hazırladı ve tatile çıktılar. 16 yıllık evli olan çift, beyaz güllerle süslenmiş uçağın önünde ve içinde defalarca poz verdi ve Dilan Polat, o pozları “Saçmalama Engin” notuyla paylaştı ?

?

?

Dilan Polat, yıllar önceki hallerini gösteren dönemlere ait fotoğraflar paylaşarak “Bu yolu birlikte yürüdük” dedi ancak artık ikisinde de estetikten eser kalmadı.

1. Elbette herkes önce “Maşallah, Allah mutluluklar versin” demeli ama maddiyat odaklı birçok paylaşım üst üste gelip her seferinde “Olmaz” dedirtince sosyal medya kullanıcıları yorum yapmaktan kendini alamadı!

2. Bazıları Engin Polat’ın kocalığını ve durmadan yaptığı sürprizleri kıskanırken, bazıları da durumu “edepsizlik” ve “gösteri” olarak değerlendirdi. Yorumlara birlikte bakalım ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. ?

21. ? Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu