Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayata döndürmeye çalışanlar bizi bulur

ANKARA (İGFA) –Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kim terör tehdidi altında eski Türkiye’yi diriltmeye çalışırsa, karşısında bizi bulur.”

Annelerin ağlamaması ve yüreklerine ateş düşmemesi için çok önemli çaba sarf ettiklerini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sizler bizim samimi çabamızın en yakın tanıklarısınız. Hangi zorlukların üstesinden geldiğimizi, önümüze hangi tuzakların kurulduğunu çok iyi biliyorsunuz. Elbette bazı eksiklikler oldu, yapmak isteyip de yapamadıklarımız oldu. ama bizim hak ve özgürlükler alanında Türkiye’ye kazandırdıklarımız ortada, geri dönmelerine kesinlikle izin vermeyeceğiz.

Kim eski Türkiye’yi terör tehdidi altında diriltmeye çalışırsa karşısında bizi bulacaktır. Zavallı Kürt çocuklarının eline silah verip askere, polise ve halkımıza ateş etmeye kalkan kim olursa olsun, karşısında bizi bulacaktır. Kim milletimizin varlığına emperyalist güçler adına atıfta bulunursa karşısında bizi bulacaktır. Hakkınıza kim tecavüz etmeye kalkarsa, Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur İttifakı’nı bulacaktır. Rabbim hayat ve milletimize hakimiyet verdiği için bu memlekette bir daha analar ağlamayacak, kimse evlatlarımızı zorla dağlara kaçıramayacak. Gece ile birlikte terörün karanlığı şehirlerimizin üzerine inmeyecek. Kimse Kürt kardeşimi tehdit edemeyecek, kimse onun iradesine silah zoruyla ipotek koyamayacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu