Haber

Bakan Kasapoğlu memleketinde market alışverişi yaptı

Önceki gün İzmir ve Manisa’nın ilçelerinde seçim çalışması yaptıktan sonra geceyi memleketleri Manisa’nın Kula ilçesinde geçirdiniz. Spor Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sabahın erken saatlerinde mahalle pazarını ve esnafı ziyaret etti. Pazar esnafında alışveriş yapan Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretlerinin yanı sıra ilçeye bağlı meydanda vatandaşlara Kula gri TOGG hediye edildi.

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. Tıp Seçimleri için çalışmalarına devam eden Gençlik ve Spor Bakanı AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önceki gün İzmir’de başladığı programını memleketi Manisa’nın Kula ilçesinde tamamladı. semt. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından beraberindeki heyet ile birlikte ilçeye getirildi. spor Geceyi tesiste geçiren Bakan Kasapoğlu, sabahın erken saatlerinde mahalle pazarındaki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. İlçe protokolü eşliğinde gerçekleştirilen ziyaretler çerçevesinde pazar esnafı ve Kulalı hemşehrileriyle toplantıya gelen Bakan Kasapoğlu, esnaf ve vatandaşlarla tek tek sohbet ederek, talep ve sorunlarını dinledi. Pazar esnafından da bol bol alışveriş yapan Bakan Kasapoğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hemşehrilerine kitap ve çeşitli ikramlarda da bulundu. 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimler için Kula halkından destek isteyen Bakan Kasapoğlu, öğle saatlerine kadar yaptığı ziyaret ve temasların ardından Alaşehir ilçesindeki programına katılmak üzere memleketi Kula’dan ayrıldı.

Öte yandan Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretlerinin yanı sıra Yunus Emre ve Şehit Ömer Halisdemir Kent Meydanı’nda Kulalılara gri renkli TOGG hediye edildi. 6 renkten birinin Kula olmasından gurur duyduklarını dile getiren vatandaşlar, Kula gri TOGG ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek aracın içini deneyimledi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu