Ekonomi

Bahçeli’den ‘istifa’ sloganına tepki! şiddetle kınıyoruz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ülkemizin böylesine hassas ve acılı günlerinde MHP, sporun kirli siyasete alet edilmesini şiddetle kınıyor.” terimini kullandı.

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türkiye son yüzyılın en büyük beyin sarsıntısı felaketiyle boğuşurken, Fenerbahçe-Konyaspor maçında tribünlerin dışında kaldığını söyledi. “sorumsuz ve bilinçsiz” diyerek “istifa” sloganları attıaradı.

Futbol kulüpleri maça gelecek

Bahçeli, bugün Galatasaray-Alanyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor kulüpleri arasında oynanacak maçlarda ‘istifa’ sesleri yükselse futbol kulüplerinin oyuna gelip tuzağa düştüğünün anlaşılacağını ifade etti. , ve söyledi:

MHP iddianın takipçisi

“MHP, ülkemizin böylesine hassas ve acılı günlerinde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza gösterilen saygısızlığı, sporun kirli siyasetin aracı olarak kullanılmasını şiddetle kınıyor. Tüm kulüp yöneticilerinin acilen harekete geçmesi kaçınılmazdır. ve gerekli tedbirler alınarak maçların seyircisiz oynanması için gerekli adımlar atılır.MHP konunun takipçisidir.Geldiğimiz bu aşamada Türk’ü kınamak isteyenlere göz yummak mümkün değildir. futbolu aşağılamak ve rezil etmek, baltalamak, sessiz kalmak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu