Haber

Tolga Karel’den Gündem Yorumları Devam Ediyor: Özgür Özel O Koltuğun Emanetçisi

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Tolga Karel, bu kez Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni genel başkanı Özgür Özel ile ilgili yorumlarını paylaştı.

Eski oyuncu Tolga Karel, oyunculuk yapmak istemediğine karar vererek 2016 yılında Amerika’ya taşındı.

Amerika’da kendine yeni bir hayat kuran ve tır şoförlüğü yapmaya başlayan Karel, Amerika’ya yerleştikten sonra Türkiye’ye dönmedi.

Karel, oyunculuk yıllarında yer aldığı projelerle adından söz ettirdi. Karel’in adını artık sosyal medya paylaşımlarından duyuyoruz.

Her konuda paylaşım ve yorum yapan Karel, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri döneminde yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

Tolga Karel bu kez Özgür Özel’in Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olmasına ilişkin yorumlarını sosyal medyada paylaştı.

Tolga Karel’in Özgür Özel hakkındaki paylaşımı ?

‘Seçim öncesinde, sandığa gitmeden önce Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun emeklilik döneminin iyi olacağını söylemiştim. O zamanlar kimsenin buna cesareti yoktu. Hayırlı olsun, şimdi şunu söylüyorum: Sayın Özgür Özel de o koltukta kayyumdur. ‘En fazla bir yıl içinde olmaz.’

Karel, “Bu millet kimi takip edeceğini çok iyi biliyor” dedi. Başkanı işaret etti ?

‘ Sayın Muharrem İnce şu anda yüzlerce beyanda bulunuyor. Ekrem İmamoğlu ya da Tanju Özcan varken Özgür Özel’in ne alakası var diyeceksiniz? CHP’nin derinliklerindeki çetelere sorun. Ama kanla yazılmış bir tarihin çocukları olarak bu millet kimin peşinden gideceğini çok iyi biliyor, hiç şüpheniz olmasın @rterdogan’

haberatkaracalar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu