Haber

İzmir Balçova’da Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Caddesi asfaltlanıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Balçova, Prof. Dr. Ahmet Taner, Kışlalı Caddesi’nin asfaltlama çalışmasına başladı. 2 kilometrelik alanda yürütülen çalışmaları inceleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bölge halkının üretime yönelik taleplerini dile getirdiği yolun kısa sürede hizmete açılacağının sözünü verdi. .

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve muhtarlar, temel hazırlığının ardından Balçova’da başlayan sıcak asfalt dökümünün ardından Prof. Dr. Ahmet Taner, Kışlalı Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Tunç Soyer, “Balçova’da uzun zamandır böyle bir ihtiyaç var. İZBETON ekiplerimiz bu ihtiyacı karşılamak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Üç hafta içinde bitirilecek. Üzerine sıcak asfalt dökeceğiz. 2 kilometrelik alanın tamamı, vatandaşların uzun yıllardır beklediği talebi karşıladı”Bugüne kadar sabreden herkese çok teşekkür ediyorum. Bölge halkına bu hizmetin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

4 BİN TON SICAK ASFALT YAPILACAK

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, “Uzun zamandır burası büyük bir ihtiyaçtı. Büyükşehir Belediyemiz ve Bronz Önderimiz ile birlikte kısa sürede buradaki sorunu çözmüş olacağız” dedi. Yaklaşık 2 kilometrelik çalışma kapsamında 4 bin ton sıcak asfaltın serileceği bölgede yeni yol kısa sürede hizmete açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu