Haber

Burcu Esmersoy da onlardan biriydi: 2024 yılı sonunda hangi iki burç evlenecek?

Ünlülerin arasında düğünler ve yeni birliktelikler çoğaldı. Herkes kutlama yaparken bir noktada uyaralım. Bu evliliklerden birden fazlası bu iki burçta olacaktır. Çünkü 17 Temmuz 2023 – 12 Ocak 2025 ortasında şansımız yön değiştiriyor. Son bekarların ortasında kalan Burcu Esmersoy da bunlardan biriydi. Gelin bu burçları öğrenelim…

Astroloji dünyasında “kader noktaları” olarak adlandırılan Ay Düğümleri, 17 Temmuz’da Boğa-Akrep ekseninden ayrılarak Koç-Terazi eksenine geçiş yapıyor.

Her astrolojik döngünün ve tutulmanın kendine has bir tarzı ve anlamı vardır. Bu tarzı ve anlamı ne kadar gerçek ve özgün bir şekilde kavrayabilirseniz, o tarafta hayat yolunuz o kadar genişleyecek ve renklenecektir.

Evrenden aldığınız mesajlar, içinde bulunduğunuz zamanın niteliğiyle birlikte kendi realitenizi şekillendirir ve yeni bir bilinç, yeni bir zaman dilimine adım atmanızı sağlar.

Yeni bir dönemin kapılarını ortaladığımızda aşk hayatımızda çalkantılı dalgalar bizi bekliyor. Talihin çizdiği yollarda yeni bağlarla tanışacağız.

Evlilik, ayrılık gibi hayatımızın dönüm noktalarında yeni başlangıçlarla ya da belirleyici sonlarla karşılaşabiliriz.

Ancak unutmayın, bu yeni ilişkiler sıradan olmayacak; Geçmiş tecrübelerimiz bize bu yolda ışık tutacaktır. 2004-2005-2006 ve 2014-2015 yıllarında edindiğimiz tecrübeler bu yeni dönemde bize yol gösterecektir.

Geçtiğimiz gün sevdiği kişiyle romantik bir düğünle hayatını birleştiren Burcu Esmersoy da Terazi burcu…

Şimdi sıra diğer Koç ve Terazi burçlarında! Burcunun işareti nedir? Evliliğe hazır mısın? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu