Teknoloji

100 Dolarlık Suicide Squad: Kill the Justice League Epic Games Store’da Ücretsiz!

Koş, bombasız bir oyunumuz var! Şu anda ön sipariş aşamasında olan ve Steam üzerinden 99$ karşılığında ön siparişe sunulan Suicide Squad: Kill The Justice League, şu anda Epic Games Store’da ücretsiz!

Epic Games Store’un bedava oyunlarına alışığız ama bu sefer bu biraz fazla!

Yılbaşı ve her perşembe perşembe gibi özel dönemlerde oyunculara ücretsiz oyun veren Epic Games Store, bu kez henüz yayınlanmadı bile, en çok beklenen oyunlardan birini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor gibi görünüyor. ancak durum muhtemelen bir hatadan kaynaklanmaktadır.

Ücretsiz oyunumuz Suicide Squad: Kill the Justice League.

Oyun ülkemizde henüz ön siparişe sunulmadı ancak yurt dışında fiyatlar dudak uçuklatıyor.

Oyunun temel versiyonu için ön sipariş fiyatı 70 dolar iken, dijital deluxe versiyonu için 100 dolar ödemeniz gerekiyor. Epic Games Store’da oyunun her iki versiyonuna da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz; muhtemelen bir hatanın sonucudur.

Bu durumun bir hata sonucu mu meydana geldiğinin belirsizliğini koruduğunu tekrar hatırlatayım.

Freebie’leriyle bilinen Epic Games Store’a gelindiğinde kafa karışıklığı daha da kafa karıştırıcı oluyor ancak daha önce platformda Death Stranding’in temel sürümü yerine Death Stranding’in Director’s Cut sürümünün ücretsiz olduğunu görmüştük. Bu yanılgıdan yararlanarak oyunu satın alan kullanıcıların oyunları daha sonra temel sürüme geçirilmiştir. Kısacası eğer bu bir kusurdan kaynaklanıyorsa oyunun kütüphanenizde kalıcı olmayabileceğini de belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu